Aston Martin Brussels

Aston Martin Brussels

ONS TEAM

Het team van Aston Martin Brussels heeft kennis en passie en biedt u een zeer professionele ervaring. We zijn er om u te helpen, bij het kopen van een nieuwe of gebruikte Aston Martin, bij het plannen van een onderhoudsbeurt of aankoop voor uw Aston Martin en het monteren van originele Aston Martin-onderdelen en accessoires.

Freddy Loix

Dealer Principal
+32(0)2/720.43.45 +32(0)2/720.84.74 freddy@astonmartin.com

Erik Doets

General Manager
+32 (0) 2 720 43 45 erik@astonmartinbrussels.com

Pieter

Sales
+32 (0) 2 720 43 45 pieter@astonmartinbrussels.com

Marie Vanfleteren

Marketing Manager
+32 (0) 2 720 43 45 marie@astonmartinbrussels.com

Kathy

Receptionist & Administrator
+32 (0) 2 720 45 43 +32 (0) 2 720 45 43 kathy@astonmartinbrussels.com

Tom Hermans

Advanced mechanic
+32 (0) 2 720 45 43 tom@astonmartinbrussels.com

Steven Leempoels

Sales
+32 (0) 2 720 43 45 steven@astonmartinbrussels.com

Evert

Technician
+32 (0) 2 720 43 45 evert@astonmartinbrussels.com

Karenberg 2 D, Sint-Stevens-Woluwe (Zaventem)

Brussels, 1932

Verkoop: +32 (0)2 720 43 45 Service: +32 (0)2 720 43 48 Gebruikte auto's: +32 (0)2 720 43 45 Onderdelen: +32 (0)2 720 43 48

E-mail: info@astonmartinbrussels.com

Openingstijden

Maandag tot vrijdag 10u00 tot 18u00

Zaterdag van 10u00 tot 14u00